Pořád na ni musím myslet

Datum: 10.05.2014 | Vložil: David

Ahoj. Jsem David a chodím na střední. Ve třídě je jedna holka. Nejdřív jsme si spolu jen povídali a všechno bylo v pohodě a prostě jen tak kecali. Většinou se chová normálně, potom ale najednou z ničeho nic se ale začne chovat jinak. Začne se ke mně lísá a tulí, někdy si ke mně sedne a jen tak z ničeho nic si mi lehne na rameno nebo mi sedla na klín a prostě se občas chová takhle přítulně. Je hezká a tak se mi to líbilo (a komu taky ne :D), ale jelikož si spolu docela rozumíme a hezky se mi s ní povídá, začal jsem k ní cítit i něco víc a pořád na ní musím myslet. Jelikož má přítele, tak nevím proč to dělá. Nevím, jestli jí to přijde normální nebo se prostě jenom nudí, a nebo si ze mě dělá srandu, ale když se takhle chová, tak na ni potom musím myslet ještě víc. Chtěl bych teda, aby toho už nechala a abych na ni mohl konečně přestat myslet. Asi ji to přijde normální. Jediný co mě napadá je to, že to řeknu přímo, ale co když se naštve? Konec konců ji skoro každej den musím potkávat a nechci zbytečně dělat konflikty.

Přidat nový příspěvek